Правила передплати

Создано 26/07/2011

Договор-оферта

Всі відносини між нами, Передплатной Агенцієй та клієнтами ресурсу podpiska.kiev.ua регулюються публічним договором-офертою. Оплативши виставлений рахунок-фактуру чи он-лайн замовлення, Ви стаєте Передплатником нашої Передплатної Агенції Begemot Systems і автоматично берете участь у всіх акціях, що проводяться Агентством.

Види передплати

Ви можете вибрати один із двох видів передплати:

  • Передплата (у назві Видання немає жодних приміток, наприклад, "Hi-Tech Pro +DVD"); 
  • Редакційна Передплата (в назві Видання є примітка, наприклад, "Hi-Tech Pro+DVD (редакційна підписка)").

Передплата (далі за текстом - просто "передплата") - це послуга з оформлення передплати та доставки видань, яку здійснюємо ми - Передплатне Агентство. При доставці видань ми залучаємо третіх осіб - перевізників, наприклад, "Нову пошту" або надсилаємо рекомендованими листами через Укрпошту. Ми – Передплатне Агентство – несемо повну відповідальність за доставку видань з моменту їх отримання нами від видавця або іноземного постачальника (для іноземних видань) до моменту вручення видання передплатнику. У цьому полягає перевага передплати в передплатному агентстві щодо інших видів передплати - наприклад, на пошті або редакційної передплати.

Редакційна передплата – це послуга лише з оформлення передплати. Доставкою в цьому випадку займається сама редакція чи видавництво журналу чи газети. Деякі видавництва доставляють свою пресу звичайними листами, інші - укладають договір з Укрпоштою та видання Вам носить листоноша у поштову скриньку так, якби Ви підписалися у поштовому відділенні. Перевага редакційної підписки – дешевизна. Якщо Ваша поштова скринька добре захищена, з неї не пропадає пошта, і листоноші у Вашому населеному пункті працюють справно - редакційна підписка є гарним вибором.

Терміни передплати

Передплата на журнали та газети оформляється на термін, зазначений на сторінці видання на нашому сайті. Потрібно відзначити місяці, на який Ви бажаєте оформити передплату. У разі недотримання строків оплати, зазначених у отриманому документі (рахунку-фактурі, квітанції, замовлення) (2 банківських дні), початкова дата передплати може бути перенесена на наступний період щодо замовленого (зазвичай на 1 місяць).

Замовлення

Ви можете оформити самостійно Замовлення прямо на сайті та отримати необхідний для оплати документ: квитанцію для оплати готівкою через банк або рахунок-фактуру для оплати юридичної особи. Також Ви можете оплатити замовлення відразу, використовуючи картку Visa/MasterCard будь-якого банку через платіжну систему LiqPay, розроблену Приватбанком. При формуванні Замовлення Передплатник повинен вказати повну правильну адресу доставки та платіжну інформацію.

Якщо з будь-яких причин Ви не можете зробити замовлення самостійно, зателефонуйте за будь-яким із наведених нижче телефонів:

(095) 489-57-30

(067) 780-20-38

та продиктуйте індекси видань нашим менеджерам, а також період (початковий та кінцевий місяць підписки), на який Ви хочете передплатити. Якщо Ви не запам'ятали індекси – повідомте менеджеру підписного агентства найменування видання. За Вашою заявкою буде сформована рахунок-фактура/квитанція та передана Вам електроною поштою  чи якимось месенджером.

Будьте готові також повідомити адресу доставки видань. Перевірте правильність внесення даних, особливо адреси, за якою здійснюватиметься доставка  видань по передплаті. При оформленні передплати Вам буде призначено Вашого персонального менеджера, який слідкуватиме за тим, щоб передплатні видання доставлялися Вам вчасно.

Оформлення документів

Якщо Ви є юридичною особою і Вам в рамках чинного законодавства потрібні первинні документи, ми надаємо все необхідне, а саме скани документів у реальному режимі часу та оригінали:

  • Рахунок-фактура  (разом з першим номером видання, що буде доставлено);

  • Акт виконаних робіт (після доставки останнього замовленного номера видання); 

Відповідно до п. 197.1.25 статті 197 Податкового Кодексу України продаж, передплата та доставка української періодики звільнено від сплати ПДВ. Іноземні видання обкладаються ПДВ у повному обсязі. Якщо ж Вам необхідні будь-які первинні документи, будь ласка, повідомте про це менеджера з підписки.